Leżaczki-bujaczki dla dzieci

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą leżaczków-bujaczków dla dzieci! Jest to bardzo przydatny i często użytkowany element wyposażenia pokojów dziecięcych. Dla wielu rodziców jest to absolutny „must have” i nie wyobrażają sobie bez niego opieki nad dzieckiem. W naszej ofercie znajduje się wiele rodzajów leżaczków dla dzieci, które mają różne wymiary, różne elementy ozdobne i różne funkcje.

Jakie są zalety leżaczków-bujaczków dla dzieci?

Tego typu leżaczki przede wszystkim znacznie ułatwiają życie rodzicom dzieci. Dzięki nim w przypadku konieczności wykonania jakiejś innej czynności niż opieka nad dzieckiem, dziecko można spokojnie ułożyć w bujaczku, a samemu zająć się innymi sprawami, czyli np. rożnymi domowymi obowiązkami. Nie muszą w tym czasie martwić się o to, czy dziecko jest na pewno bezpieczne. Takie leżaczki, dzięki temu, że są stosunkowo lekkie, bez problemu można ustawić obok siebie, np. na podłodze w kuchni lub w pokoju przy wieszanym właśnie praniu. Dziecko pozostaje więc cały czas na oku i jednocześnie spokojnie można wykonywać swoje obowiązki.

Czy umieszczenie dziecka w leżaczku jest na pewno dla niego bezpieczne?

Zdecydowanie tak. Każdy znajdujący się w naszej ofercie leżaczek-bujaczek wyposażony jest w mocne szelki, które zabezpieczają dziecko przed wypadnięciem z leżaczka. Każdy jest też wyprofilowany w taki sposób, żeby nie miał żadnego negatywnego wpływu na jego kręgosłup i żeby zapewniał dużo wygody. Dodatkowo w niektórych modelach leżaczków są też dodatkowe opcje. Leżaczek może się np. delikatnie bujać, dzięki czemu umieszczone w nim dziecko szybciej zaśnie.

Leżaczki

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl