Zdrowie i higiena - strona 1

 INTEC Termometr bezrtęciowy Intec GA-01 INTEC Termometr bezrtęciowy Intec GA-01
Producent: Intec Medical
Cena: 19,00 zł
zobacz więcej
BABYONO ASPIRATOR DO NOSA 485 BABYONO ASPIRATOR DO NOSA 485
Producent: BabyOno
Cena: 22,90 zł
szt.
zobacz więcej
BABYONO TERMOMETR BEZDOTYKOWY 613 BABYONO TERMOMETR BEZDOTYKOWY 613
Producent: BabyOno
Cena: 120,00 zł
szt.
zobacz więcej
BABYONO Termometr do wody 777/02 Koala BABYONO Termometr do wody 777/02 Koala
Producent: BabyOno
Cena: 9,50 zł
zobacz więcej
BABYONO Termometr do wody 777/04  Kotek BABYONO Termometr do wody 777/04 Kotek
Producent: BabyOno
Cena: 9,50 zł
zobacz więcej

Akcesoria do dbania o zdrowie i higienę dzieci

Wśród oferowanych w naszym sklepie internetowym i sklepie stacjonarnym w Krakowie akcesoriów dla dzieci, znajdują się m.in. akcesoria, które pozwalają zadbać o zdrowie i higienę dzieci. Co dokładnie znajdziecie w ofercie naszego sklepu?

Akcesoria pielęgnacyjne dla dzieci

Czyli przede wszystkim szczoteczki do zębów, szczotki do włosów dla dzieci i niemowląt i pojemniki na mokre chusteczki oraz podkłady do przewijania niemowląt. Wszystkie te akcesoria są absolutnie niezbędne w codziennej pielęgnacji najmłodszych. Dzięki oferowanym przez nas akcesoriom pielęgnacyjnym Wasze dzieci zawsze będą czyste i zadbane, a przy okazji będziecie mieli możliwość zadbania o porządek w łazience.

Akcesoria pozwalające zadbać o zdrowie dziecka

Jest to bardzo szeroka grupa produktów, wśród których znajdziecie m.in. elektryczne aspiratory do nosa dla dzieci, aspiratory do odkurzacza Katarek Plus, ampułki z solą fizjologiczną, inhalatory do nebulizacji leków oraz różnego rodzaju termometry dla dzieci. Wśród nich znajdują się zarówno termometry na podczerwień do ucha i termometry bezdotykowe, które pozwalają bardzo szybko sprawdzić, czy dziecko nie ma podwyższonej temperatury, jak i termometry do kąpieli, które pozwalają na dobranie właściwej temperatury wody w wanience przed myciem dziecka.

Oczyszczacze i nawilżacze powietrza

Dopełnieniem naszej oferty akcesoriów, które umożliwiają zadbanie o zdrowie dzieci są elektryczne oczyszczacze i nawilżacze powietrza dla dzieci. Te proste urządzenia pozwalają zadbać o właściwy stan powietrza w mieszkaniu lub w domu, tak aby dziecko nie było narażone na kontakt z zanieczyszczonym pyłkami powietrzem oraz żeby nie musiało oddychać powietrzem, które jest zbyt przesuszone. Tego typu urządzenia elektroniczne są zalecane do stosowania przede wszystkim zimą, czyli w okresie grzewczym, w którym powietrze jest niestety często w dużo gorszym stanie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl