W ofercie Forkids znajdziecie różnego rodzaju łóżeczka dostawne dla swojego dziecka. Jest to bardzo często umieszczany element na liście wyprawkowej, którą przyszli rodzice sporządzają jeszcze przed narodzeniem maleństwa. Dlaczego łóżeczka dostawne cieszą się wśród rodziców tak dużą popularnością?

Co to są łóżeczka dostawne?

Jak sama nazwa wskazuje, łóżeczka dostawne to rodzaj łóżeczek dla dzieci, które rodzice mogą dostawić do swojego własnego łózka, dzięki czemu dziecko śpiąc bliżej rodziców ma większą szansę na uspokojenie i zapadnięcie w głęboki sen. Łóżeczko dostawne sprawia po prostu, że dziecko śpi jednocześnie u siebie i z rodzicami.

Jakie są zalety łóżeczek dostawnych?

Tak jak wskazaliśmy wyżej, łóżeczko dostawne zapewnia przede wszystkim dziecku i rodzicowi należyta bliskość. Maluch ma własną przestrzeń do wypoczynku, a jednocześnie jest blisko mamy, dzięki czemu czuje się znacznie bezpieczniej, łatwiej zasypia i ma dużo spokojniejszy sen. Dzięki dostawieniu łóżeczka dziecka rodzic może mieć stały kontakt z dzieckiem i trzymać je za rękę. Nie musi także wstawać w środku nocy jak tylko usłyszy płacz dziecka. Dużą zaletą łóżeczek dostawnych jest to, że dziecko przyzwyczajone do spania we własnym miejscu, później łatwiej się przyzwyczaja do spania już w normalnym łóżku.

Zalety łóżeczek dostawnych są także związane z ich mobilnością i niezbyt dużymi rozmiarami. Łóżeczko dostawne jest np. idealnym rozwiązaniem dla rodziców, którzy nie mają zbyt dużo miejsca w swojej sypialni, żeby umieścić w niej także łóżeczko dziecka. Łóżeczka dostawne są także stosunkowo lekkie, więc i łatwe do przenoszenia.

Łóżeczka dostawne i kołyski

LIONELO THEO ŁÓŻECZKO DOSTAWNE DOSTAWKA DO ŁÓŻKA CONCRETE LIONELO THEO ŁÓŻECZKO DOSTAWNE DOSTAWKA DO ŁÓŻKA CONCRETE
Producent: LIONELO
Cena:

476,10 zł

Cena regularna: 529,00 zł

Najniższa cena: 499,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
LIONELO THEO ŁÓŻECZKO DOSTAWNE DOSTAWKA DO ŁÓŻKA STONE NATURAL LIONELO THEO ŁÓŻECZKO DOSTAWNE DOSTAWKA DO ŁÓŻKA STONE NATURAL
Producent: LIONELO
Cena:

475,00 zł

Cena regularna: 529,00 zł

Najniższa cena: 529,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl