Krzesełka do karmienia - strona 1

CYBEX LEMO 4W1 KRZESEŁKO DO KARMIENIA SUEDE GREY CYBEX LEMO 4W1 KRZESEŁKO DO KARMIENIA SUEDE GREY
Producent: Cybex
Cena:

1 445,00 zł

Cena regularna: 1 699,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
CYBEX LEMO 4W1 KRZESEŁKO WIELOFUNKCYJNE SAND WHITE CYBEX LEMO 4W1 KRZESEŁKO WIELOFUNKCYJNE SAND WHITE
Producent: Cybex
Cena:

1 445,00 zł

Cena regularna: 1 699,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
CYBEX LEMO 4W1 KRZESEŁKO WIELOFUNKCYJNE STUNNING BLACK CYBEX LEMO 4W1 KRZESEŁKO WIELOFUNKCYJNE STUNNING BLACK
Producent: Cybex
Cena:

1 699,00 zł

zobacz więcej
CYBEX LEMO KRZESEŁKO DO KARMIENIA SUEDE GREY CYBEX LEMO KRZESEŁKO DO KARMIENIA SUEDE GREY
Cena:

827,88 zł

Cena regularna: 1 099,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja

Wygodne krzesełka do karmienia

Krzesełka do karmienia dzieci to wynalazek, dzięki któremu spożywanie posiłków z maluchami stało się znacznie prostsze. Nic więc dziwnego, że zagościły one na stałe w wielu domach, w których są małe i nieco starsze dzieci. Tego rodzaju krzesełko nie tylko ułatwia spożywanie posiłków, ale sprzyja również integracji rodziny przy wspólnym stole od momentu, kiedy dziecko skończy pół roku. Wspomaga również naukę siadania, choć na rynku nie brakuje modeli wyposażonych w możliwość ułożenia malucha w pozycji półleżącej. Są również takie, które mogą służyć jako praktyczny leżaczek. Warto wiedzieć, że te modele półleżące pozwalają na ich wykorzystanie wcześniej niż modele stricte siedzące, bo już po ukończeniu 3 miesiąca życia.

Dlaczego warto kupić krzesełko do karmienia maluszka?

Karmienie dziecka z wykorzystaniem specjalnie skonstruowanego krzesełka wyposażonego w pasy bezpieczeństwa to wygoda dla rodziców i komfort dla małego szkraba. Opiekun nie musi przyjmować dziwnych pozycji i nadwyrężać kręgosłupa a dziecko przy okazji uczy się rytuałów związanych ze spożywaniem posiłków. Okazuje się bowiem, że maluchy błyskawicznie zaczynają kojarzyć, że usadzanie na krzesełku oznacza jedzenie! A regularne korzystanie z tego sprzętu pozwala na skuteczną naukę samodzielności.

Szczególnie że nie musimy się martwić tym, że maluch coś rozleje, rozsypie czy pobrudzi. Blat krzesełka jest bowiem łatwy do utrzymania w czystości i w praktyce wystarczy go po prostu przetrzeć wilgotną szmatką. Dodatkowo najmłodszy członek rodziny będzie miał możliwość przyglądania się innym podczas jedzenia i z biegiem czasu zacznie naśladować ich ruchy, a rodzic będzie miał możliwość korygowania ewentualnych błędów.

Warto również mieć świadomość, że krzesełko do karmienia nie musi służyć tylko do spożywania posiłków. Może stanowić również bezpieczne miejsce do zabawy, szczególnie jeśli rodzic lub opiekun musi się zająć inną czynnością i chce mieć pewność, że dziecko będzie w tym czasie bezpieczne w zasięgu jego wzroku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl