Zabawki drewniane

Zabawki drewniane w ostatnich latach są coraz częściej wybierane przez rodziców dla swoich dzieci. Z jednej strony rodzice pamiętają je jeszcze z czasów swojej młodości, a z drugiej biorą pod uwagę ekologię i to, ze nawet jeżeli po pewnym czasie się one dziecku zwyczajnie znudzą lub zniszczą i będzie je trzeba niestety wyrzucić, to nie będzie to miało żadnego negatywnego wpływu na stan środowiska naturalnego. Zabawki drewniane nie zmieniają się od lat i cały czas dają taką samą frajdę swoim użytkownikom.

Jakie są największe zalety zabawek drewnianych?

Największą zaletą zabawek drewnianych jest ich prostota. W czasach, kiedy większość dostępnych w sklepach zabawek jest bardzo kolorowa, składa się z wielu małych lub trochę większych części i posiada bez liku różnych funkcji, prostota oferowana przez zabawki wykonane z drewna jest bardzo pożądana i może mieć istotny wpływ na rozwój kreatywności dziecka. Zabawki drewniane nie dają bowiem maluchowi prostych rozwiązań, tylko wymagają od niego samodzielnych poszukiwań. Ma to niebagatelny wpływ na radość z zabawy.

Zabawki drewniane, dzięki wykonaniu ich z naturalnego materiału oraz malowaniu certyfikowanymi farbami są także całkowicie bezpieczne dla dziecka. W naszej ofercie znajdziesz zabawki drewniane przystosowane do zabawy dla dzieci w różnym wieku. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu.

Zabawki wspierające rozwój dziecka

W ofercie zabawek drewnianych znajdują się propozycje wspierające prawidłowy rozwój małej motoryki. Drewniane klocki, pchacz z ruchomymi elementami czy puzzle pozwalają maluchowi ćwiczyć chwytanie i manipulowanie ruchami. Poprzez zabawę dziecko rozwija nie tylko koordynację wzrokowo-ruchową i sensoryczno-motoryczną, ale też wyobraźnię, kreatywność i pamięć.

Wśród zabawek edukacyjnych dla starszych dzieci znajduje się między innymi zegar do przyjemnej i kolorowej nauki godzin, gra balansująca do nauki zręczności, a także klocki z liczbami lub abecadłem. Dzieci w każdym wieku zachęcą różnorodne kolory i wzory, dzięki którym zabawa będzie przyjemna i odkrywcza.

Drewniane

GRA BALANSUJĄCA DREWNIANE KLOCKI REX LONDON GRA BALANSUJĄCA DREWNIANE KLOCKI REX LONDON
Producent: Rex London
Cena:

75,90 zł

zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl