Opcje przeglądania

Wózki bliźniacze

Wózki bliźniacze

Znajdujące się w ofercie naszego sklepu wózki bliźniacze są bardzo ważnym elementem wyposażenia, jeżeli jest się rodzicem bliźniaków. Dzięki kupieniu jednego podwójnego wózka, jest się wstanie wygodnie wybrać ze swoimi maluchami na spacer czy do sklepu. W ofertach różnych sklepów można znaleźć dużo rodzajów wózków bliźniaczych. Warto jest zawsze wybrać taki, który najbardziej będzie odpowiadał potrzebom naszym oraz naszych dzieci.

Jak wybrać dobrze dostosowany do potrzeb wózek bliźniaczy?

Wybierając wózek bliźniaczy trzeba wziąć pod uwagę wiele różnorodnych elementów. Przede wszystkim trzeba wziąć pod uwagę własne możliwości finansowe. Na rynku dostępnych jest bowiem wiele rodzajów wózków bliźniaczych, które mogą się od siebie znacznie różnić nie tylko funkcjonalnością, ale także ceną. Istotnym elementem będzie także wielkość wózka. Musimy sprawdzić, czy na pewno będziemy mieli, gdzie go trzymać oraz czy będziemy mieli możliwość jego wygodnego stosowania. Jeżeli np. mieszkamy w bloku, w którym jest wąska i długa winda, lepiej jest wybrać wózek bliźniaczy, w którym siedziska są montowane jeden za drugim, a nie obok siebie. Trzeba także zwrócić uwagę na parametry techniczne wózka. Jeżeli nie planujemy z dziećmi żadnych dalszych wędrówek, z pewnością będziemy woleli wybrać nieco lżejszy wózek z kołami piankowymi, a nie z pompowanymi.

Najwięcej możliwości zapewniają wózki bliźniacze 3w1, które mają możliwość przypięcia do jednego stelażu gondoli, siedziska lub fotelika. W zależności od modelu, można je wpinać bezpośrednio do ramy lub przy użyciu specjalnych adapterów. Obecnie popularne modele mają także możliwość dowolnego ustawiania siedzisk, dzięki czemu dzieci mogą w nich jechać przodem lub tyłem do kierunku jazdy.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą wózków bliźniaczych w naszym sklepie. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących funkcjonalności interesujących Was modeli, zapraszamy do kontaktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl