ŚRODKI CZYSTOŚCI I PIELĘGNACYJNE

Probiotyczny odplamiacz Fill n Squeeze Probiotyczny odplamiacz Fill n Squeeze
Cena: 29,90 zł
zobacz więcej

Środki czystości do czyszczenia i dezynfekcji akcesoriów dziecięcych

W ofercie Forkids znajduje się bardzo dużo rodzajów środków czystości, które pozwolą na bezpieczne wyczyszczenie i zdezynfekowanie wszystkich stosowanych akcesoriów dla dzieci oraz dziecięcych zabawek. Ich stosowanie jest niezwykle ważne w codziennej opiece nad dziećmi.

Dlaczego stosowanie środków do dezynfekcji zabawek i akcesoriów dziecięcych jest ważne?

Dlatego, że w trakcie użytkowania akcesoriów i zabawek bardzo szybko się one brudzą. Np. na zabawkach pojawia się ślina dziecka, są one często kładzione na podłodze, rzucane na ziemię w ogródku lub w parku – wszystkie te elementy sprawiają, że takie zabawki stają się idealnym miejscem dla rozwoju bakterii oraz innego typu groźnych zarazków, czyli elementów środowiskowych.

Jakie są rodzaje środków do czyszczenia i dezynfekcji akcesoriów dziecięcych?

Oferowane w naszym sklepie środki czystości występują w wielu formach, które ułatwiają czyszczenie i dezynfekcję artykułów dziecięcych, akcesoriów i zabawek. Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają niezbędne atesty, które pozwalają na ich bezpieczne stosowanie do czyszczenia rzeczy, z którymi mają kontakt małe dzieci.

Oferujemy m.in. płyny przeznaczone do codziennego mycia butelek i smoczków do karmienia dzieci oraz spraye służące do dezynfekcji dziecięcych zabawek. Uzupełnieniem naszej oferty są także antybakteryjne pianki do mycia rąk, płyny do dokładnego czyszczenia nawierzchni, z którymi ma styczność dziecko czy probiotyczne odplamiacze.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i dokonania zakupu wszystkich niezbędnych akcesoriów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl