Opcje przeglądania

W ofercie naszego sklepu internetowego i sklepu stacjonarnego w Krakowie znajdziecie różnego rodzaju łóżeczka dziecięce. Oferujemy szeroki wybór rozwiązań, wśród nich przede wszystkim wysokiej klasy łóżeczka drewniane. Wybór łóżeczka dziecięcego nigdy nie należy do łatwych, dlatego zawsze staramy się pomóc naszym klientom w podjęciu najlepszej dla nich decyzji i w wybraniu takiego modelu, który będzie mógł najlepiej spełnić ich oczekiwania.

Na co zwracać uwagę wybierając łóżeczko dziecięce?

Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę to, gdzie je umieścimy i dobrać takie łóżeczko, które będzie po prostu najlepiej w danym miejscu pasowało. W przypadku bardzo małych dzieci, które jeszcze bardzo potrzebują mamy, dobrym rozwiązaniem jest na początku zdecydowanie się na łóżeczko dostawne dla dziecka, które będzie stało dokładnie obok łóżka rodziców. Nie możemy jednak zbyt długo korzystać z takich łóżeczek, ponieważ potem będzie dziecko bardzo trudno położyć spać z dala od rodziców. W pewnym momencie przychodzi czas, w którym dziecko musi zacząć zasypiać już nie bezpośrednio obok swoich rodziców.

Rodzice poszukując wygodnego łóżeczka dla swojego dziecka najczęściej decydują się modele o wymiarach 120x60 cm lub 140x70 cm. Takie wymiary zapewnią małemu jeszcze dziecku dużą wygodę i sprawią, że będzie mogło się dobrze wysypiać. W przypadku jeszcze małych dzieci warto jest kupić łóżeczko ze szczebelkami, które będą je chroniło przed wypadnięciem. Niektóre modele mają jednak możliwość wyjęcia części szczebelków, co sprawia, że takie łóżeczko będzie mogło znacznie dłużej być stosowane przez dziecko.

Bardzo ważne przy zakupie łóżeczka dziecięcego jest także to, z jakiego jest ono wykonane materiału. Nie chodzi tylko o to, żeby materiał ten posiadał wszystkie niezbędne atesty, które pozwalają stosować go do wykonywania akcesoriów dla dzieci, ale także o to, żeby był odpowiednio wytrzymały, tak żeby dziecko było w nim w 100 procentach bezpieczne. Najlepszym wyborem zawsze będą łóżeczka dziecięce drewniane, które zapewniają po prostu najwięcej bezpieczeństwa i najwięcej stabilności. Najlepiej, jeżeli łóżeczko drewniane jest niepomalowane. Jeżeli jednak bardzo zależy nam na tym, żeby wybrać łóżeczko w konkretnym kolorze, to wybierzmy takie, które zostało pomalowane farbą posiadającą wszystkie niezbędne atesty.

Łóżeczka dziecięce 120 x 60

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl