Foteliki 9-18 kg

BESAFE IZI MODULAR IZI MODULAR X1 I-SIZE FOTELIK 0-18 KG HARMONIA BESAFE IZI MODULAR IZI MODULAR X1 I-SIZE FOTELIK 0-18 KG HARMONIA
Producent: BeSafe
Cena:

999,00 zł

Cena regularna: 1 389,00 zł

Najniższa cena: 749,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Foteliki samochodowe 9-18 kg

Foteliki samochodowe w przedziale wagowym od 9 do 18 kg są fotelikami dla dzieci „I” kategorii. Podróżujący w takim foteliku pasażer zazwyczaj jest już na tyle duży, że może bezpiecznie jechać przodem do kierunku jazdy. Istnieją jednak modele fotelików, które można zamontować tyłem do kierunku jazdy, która cały czas będzie dla niego po prostu nieco bezpieczniejsza. Nie trzeba się przy tym obawiać, że nieco już większe dziecko jadąc tyłem nie będzie miało zapewnionej odpowiedniej wygody i będzie np. zahaczało nóżkami o oparcie siedzenia. Tego typu fotele samochodowe są zaprojektowane w taki sposób, żeby jazda autem była dla dziecka zawsze jak najbardziej wygodna i komfortowa.

Wszystkie oferowane w naszym sklepie foteliki w kategorii wagowej 9-18 kg posiadają możliwość ich dowolnej regulacji w taki sposób, żeby zapewnić dziecku jak największą wygodę podczas jazdy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl