Zawieszki do wózka i fotelika

BALIBAZOO PLUSZOWA DWUSTRONNA PIŁKA 80202 BALIBAZOO PLUSZOWA DWUSTRONNA PIŁKA 80202
Producent: BaliBaZoo
Cena:

28,09 zł

zobacz więcej
BALIBAZOO ZAWIESZKA JEŻ GRZECHOTKA 80791 BALIBAZOO ZAWIESZKA JEŻ GRZECHOTKA 80791
Producent: BaliBaZoo
Cena:

24,46 zł

zobacz więcej

Zawieszki do wózków i łóżeczek

Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty zawieszek do wózków i łóżeczek dla dzieci. Zawieszki to bardzo przyjemny, pożyteczny i jednocześnie często niedoceniany rodzaj zabawek i artykułów dla dzieci. Dlaczego warto jest je stosować? Jakie są obecnie dostępne rodzaje zawieszek dla dzieci?

Jakie są zalety zawieszek do wózka lub do dziecięcego łóżeczka?

Stosowanie zawieszek w kształcie ulubionych zwierzątek lub postaci z dziecięcych bajek może być bardzo przydatne i pożyteczna dla dziecka. Przyczepione do wózka dziecięcego lub do łóżeczka mięciutkie i kolorowe zawieszki znacznie umilają dziecku spędzony w nich czas oraz je uspokajają. To nie jest jednak jedyna rola jaką pełnią tego typu akcesoria. Mają one znacznie więcej zalet, szczególnie u bardzo małych dzieci, które dopiero uczą się odróżniać kształty i kolory. Danie im możliwości przyglądania się i ściskania zawieszonych nad nimi zawieszek może znacznie ten proces ułatwić i przyspieszyć.

Rodzaje zawieszek do wózków i do łóżeczek dziecięcych

Dokładne zalety zawieszek do wózków i dziecięcych łóżeczek będą jednak zależały od ich rodzaju. W naszym sklepie znajdują się zarówno zawieszki, które są prostymi maskotkami, jak i zawieszki w formie zabawek sensorycznych. Takie zawieszki mają po prostu nieco więcej dostępnych funkcji. Mogą też wpływać na rozwój różnych zmysłów np. wygrywając melodyjki, świecąc się lub wibrując.

Stosowanie takich zabawek jest szczególnie zalecane w trakcie spacerów z wózkiem. W tym czasie małe dzieci raczej nie podziwiają jeszcze otaczającego ich świata i wolą się skupić na przedmiotach, które się znajdują w ich najbliższym otoczeniu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl