Do raczkowania

VTECH INTERAKTYWNY RACZKUJĄCY MIŚ TUPTUŚ 60824 VTECH INTERAKTYWNY RACZKUJĄCY MIŚ TUPTUŚ 60824
Producent: Vtech
Cena:

175,00 zł

zobacz więcej

Zabawki do raczkowania

Moment, w którym małe dziecko zaczyna raczkować jest bardzo ważnym etapem nie tylko w życiu jego, ale także jego rodziców. Większość dzieci zaczyna raczkować około 8. miesiąca życia, ale oczywiście u każdego dziecka czas ten może przyjść w nieco innym momencie. W momencie, w którym dziecko zaczyna raczkować, warto jest mu w tym nieco pomóc oraz go do tego bardziej zachęcić. Doskonałym pomysłem jest kupienie odpowiednich zabawek do nauki raczkowania. Na jakie warto jest się zdecydować?

Rodzaje zabawek do raczkowania

W naszym sklepie z zabawkami znajduje się wiele rodzajów zabawek do raczkowania. Dużą popularnością wśród rodziców cieszą się np. kule do raczkowania. Jest to rodzaj zabawki interaktywnej. W trakcie stosowania kula toczy się po podłodze w pokoju i zachęca dziecko do jej gonienia. Dziecko interesuje się nią, ponieważ kula jest bardzo kolorowa, posiada wiele lampek i potrafi wydawać dźwięki, które dziecko może uruchomić wciskając umieszczone na kuli przyciski. Kula nie tylko więc pomaga dziecku uczyć się raczkować, ale tez wpływa na jego inne zmysły, co jest szalenie istotne u dzieci w tak młodym wieku.

Bardzo dobrym pomysłem, żeby przekonać dziecko do ćwiczenia raczkowania jest podarowanie mu specjalnego walca lub tuby do raczkowania. One również są w stanie wygrywać melodyjki i również mają kolorowe światełka. Dodatkowo wewnątrz często znajdują się piłeczki lub koraliki.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich znajdujących się w naszej ofercie zabawek do raczkowania. Z pewnością uda się Wam znaleźć coś, co będzie idealne dla Waszego dziecka!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl