Producenci
Produkt dnia
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Maty edukacyjne

W ostatnich latach jednym z najpopularniejszych rodzajów zabawek, które są kupowane dla bardzo małych dzieci są maty edukacyjne. Tego rodzaju zabawki i akcesoria są przeznaczone przede wszystkim dla maluchów, które dopiero uczą się siadać, raczkować lub chodzić. W naszej ofercie znajduje się wiele rodzajów mat edukacyjnych, z których bez problemu każdy znajdzie coś ciekawego także dla swojego dziecka. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą!

Jakie funkcje pełnią maty edukacyjne?

Maty edukacyjne to tak naprawdę place zabaw dla małych dzieci. Mogą być wykonane z różnych materiałów, mogą być na nich umieszczone różne informacje i mogą posiadać też różnego rodzaju dodatkowe akcesoria, np. pałąki, do których przyczepione są różne zabawki i maskotki. Mata edukacyjna najczęściej jest wykonana z bawełny lub z pianki. Dodatkowo może być otoczona miękkimi poduszkami, które stosowane są w celu ochrony malucha przed sturlaniem się z maty na podłogę. W większości przypadków, im mata edukacyjna jest bardziej złożona i składa się z większej ilości elementów, tym staje się dla dziecka bardziej atrakcyjna i angażująca.

Istnieją tez rodzaje mat edukacyjnych, które „rosną” wraz z dzieckiem. Na początku stosuje się ją jedynie do zabawy z dzieckiem, które przebywa na pleckach, z czasem jednak, gdy dziecko zaczyna także siadać, raczkować i wykonywać inne ruchy, matę można zmieniać i dopasowywać ją do jednocześnie rosnących też potrzeb malucha. Niektórzy rodzice np. dopiero wówczas montują przy macie pałąki z dodatkowymi zabawkami, niektóre maty mają też możliwość przeobrażenie ich w tunele lub interaktywne stoliki, które także mogą służyć do zabawy.

LIONELO PAULA INTERAKTYWNA MATA EDUKACYJNA LIONELO PAULA INTERAKTYWNA MATA EDUKACYJNA
Producent: LIONELO
Cena: 165,00 zł
zobacz więcej
SKIP HOP DWUSTRONNY DYWAN PIANKOWY MATA CHMURKA SKIP HOP DWUSTRONNY DYWAN PIANKOWY MATA CHMURKA
Producent: Skip Hop
Cena: 412,90 zł
zobacz więcej
SKIP HOP MATA EDUKACYJNA EXPLORE & MORE SKIP HOP MATA EDUKACYJNA EXPLORE & MORE
Producent: Skip Hop
Cena: 449,00 zł
zobacz więcej
SKIP HOP Mata Playspot Grey/Peach GEO 178x144 SKIP HOP Mata Playspot Grey/Peach GEO 178x144
Producent: Skip Hop
Cena: 325,00 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl