Maty Edukacyjne - strona 1

BABYSTEPS MATA EDUKACYJNA FOX BABYSTEPS MATA EDUKACYJNA FOX
Producent: BabySteps
Cena:

259,00 zł

szt.
zobacz więcej
BABYSTEPS MATA EDUKACYJNA Z PAŁĄKAMI BOHO BABYSTEPS MATA EDUKACYJNA Z PAŁĄKAMI BOHO
Producent: BabySteps
Cena:

259,00 zł

zobacz więcej
BABYSTEPS MATA EDUKACYJNA Z PAŁĄKAMI NATURE BABYSTEPS MATA EDUKACYJNA Z PAŁĄKAMI NATURE
Producent: BabySteps
Cena:

259,00 zł

zobacz więcej
BRIGHT STARTS MATA EDUKACYJNA SENSORYCZNA MORZE MIASTO  0M+ BRIGHT STARTS MATA EDUKACYJNA SENSORYCZNA MORZE MIASTO 0M+
Producent: Bright Starts
Cena:

139,00 zł

Cena regularna: 199,00 zł

Najniższa cena: 149,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
LITTLE DUTCH AKTYWIZUJĄCA MATA EDUKACYJNA Z PAŁĄKIEM FLUWERS & BUTTERFLIES LITTLE DUTCH AKTYWIZUJĄCA MATA EDUKACYJNA Z PAŁĄKIEM FLUWERS & BUTTERFLIES
Producent: LITTLE DUTCH
Cena:

369,00 zł

Cena regularna: 399,00 zł

Najniższa cena: 389,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
LITTLE DUTCH MATA EDUKACYJNA Z PAŁĄKIEM Little Goose Listek LD8517 LITTLE DUTCH MATA EDUKACYJNA Z PAŁĄKIEM Little Goose Listek LD8517
Producent: LITTLE DUTCH
Cena:

385,00 zł

Cena regularna: 399,00 zł

Najniższa cena: 379,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Maty edukacyjne

W ostatnich latach jednym z najpopularniejszych rodzajów zabawek, które są kupowane dla bardzo małych dzieci są maty edukacyjne. Tego rodzaju zabawki i akcesoria są przeznaczone przede wszystkim dla maluchów, które dopiero uczą się siadać, raczkować lub chodzić. W naszej ofercie znajduje się wiele rodzajów mat edukacyjnych, z których bez problemu każdy znajdzie coś ciekawego także dla swojego dziecka. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą!

Jakie funkcje pełnią maty edukacyjne?

Maty edukacyjne to tak naprawdę place zabaw dla małych dzieci. Mogą być wykonane z różnych materiałów, mogą być na nich umieszczone różne informacje i mogą posiadać też różnego rodzaju dodatkowe akcesoria, np. pałąki, do których przyczepione są różne zabawki i maskotki. Mata edukacyjna najczęściej jest wykonana z bawełny lub z pianki. Dodatkowo może być otoczona miękkimi poduszkami, które stosowane są w celu ochrony malucha przed sturlaniem się z maty na podłogę. W większości przypadków, im mata edukacyjna jest bardziej złożona i składa się z większej ilości elementów, tym staje się dla dziecka bardziej atrakcyjna i angażująca.

Istnieją tez rodzaje mat edukacyjnych, które „rosną” wraz z dzieckiem. Na początku stosuje się ją jedynie do zabawy z dzieckiem, które przebywa na pleckach, z czasem jednak, gdy dziecko zaczyna także siadać, raczkować i wykonywać inne ruchy, matę można zmieniać i dopasowywać ją do jednocześnie rosnących też potrzeb malucha. Niektórzy rodzice np. dopiero wówczas montują przy macie pałąki z dodatkowymi zabawkami, niektóre maty mają też możliwość przeobrażenie ich w tunele lub interaktywne stoliki, które także mogą służyć do zabawy.

Maty edukacyjne Skip Hop

Ciekawym rozwiązaniem może być też zastosowanie maty edukacyjnej Skip Hop. Tego typu akcesoria są prawdziwymi domowymi placami zabaw dla niemowląt. Każda mata piankowa Skip Hop składa się z wielu elementów, które dają mnóstwo wariantów zabawy. Częścią maty jest m.in. dużo różnych zabawek w kontrastowych kolorach, w których zastosowano także różnego typu efekty świetlne, różne melodyjki oraz różne kształty i różne faktury. Korzystające z maty edukacyjnej dziecko może na niej przebywać leżąc na pleckach, na brzuszku lub wykorzystywać ją jako wygodny kocyk. Żeby zwiększyć możliwości zabawy do mat edukacyjnych Skip Hop dodane są również wygodne do stosowania pałąki, na których można powiesić np. zabawki pluszowe.

Maty edukacyjne dla niemowląt

Maty edukacyjne dla niemowląt to rodzaj zabawek, który wywołuje ciekawość świata i stymuluje rozwój zmysłów. Kolorowe zabawki zawieszone na pałąkach i wydające dźwięki fascynują maluchy, które chętnie wyciągają po nie rączki, ćwicząc podczas zabawy koordynację ruchową. Oferujemy maty edukacyjne w wielu wzorach i kolorach – od niezwykle estetycznych modeli z pałąkiem z naturalnego drewna bukowego, aż po modele multifunkcyjne, które można rozłożyć na wiele sposobów. Wśród propozycji są również namioty, które z powodzeniem można wykorzystać zarówno w pokoju maluszka, jak i starszego dziecka. Wszystkie elementy wykonane są z bezpiecznych materiałów posiadających certyfikat potwierdzający ich jakość. Maty są łatwe w utrzymaniu w czystości – można prać je w pralce.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl