Samochody i pojazdy

B.TOYS MIĘKKIE AUTKO SENSORYCZNE Z PANDĄ 12M+ B.TOYS MIĘKKIE AUTKO SENSORYCZNE Z PANDĄ 12M+
Producent: B. Toys
Cena:

68,00 zł

zobacz więcej
DANTOY AUTO POJAZD BIO WYWROTKA 5620 DANTOY AUTO POJAZD BIO WYWROTKA 5620
Producent: Dantoy
Cena:

95,00 zł

zobacz więcej
LITTLE DUTCH AUTO WYWROTKA ZABAWKA 17 cm LITTLE DUTCH AUTO WYWROTKA ZABAWKA 17 cm
Producent: LITTLE DUTCH
Cena:

67,18 zł

zobacz więcej

Samochody i inne pojazdy – Zabawki dla chłopców

Zabawa jest niezwykle ważna dla każdego dziecka. Każde jednak lubi się bawić czymś innym i w dużej mierze podejmowane wybory są związane z płcią dziecka oraz z tym, co lubią jego rówieśnicy. Samochodami i innymi rodzajami pojazdów zdecydowanie najbardziej lubią się bawić chłopcy. Jest to związane przede wszystkim z tym, że małe dzieci w pewnym momencie swojego rozwoju skupiają się na naśladowaniu dorosłych. W oglądanych filmach, serialach czy w komiksach zawody związane z prowadzeniem samochodów zazwyczaj są typowe męskimi zajęciami, dlatego też każdy chłopiec bardzo lubi się nimi bawić. W Forkids znajdziesz bardzo dużo różnego rodzaju zabawkowych samochodów i pojazdów. Wybór konkretnych powinien zależeć od tego, co najbardziej lubi mające być nimi obdarowane dziecko.

Jakie są możliwości zabawy samochodami i innymi pojazdami?

Zabawa różnego typu pojazdami ma oczywiście przede wszystkim rozbudzić wyobraźnię dziecka. W trakcie takiej zabawy dziecko ma po prostu możliwość samemu zbudować wokół niej dowolnej historii. Połączenie samochodów, samolotów, motorów i statków np. z zabawkami-figurkami na pewno będzie mogło zająć dziecko na długi czas. Taka zabawa na pewno również będzie miała wpływ na kształtowanie zdolności manualnych malucha, ale przede wszystkim będzie źródłem fantastycznej zabawy!

Tego typu zabawki najbardziej lubią chłopcy, ale nie tylko. Coraz częściej samochodzikami i innymi pojazdami bawią się także dziewczynki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl