Kąpiel i pielęgnacja

Akcesoria do kąpieli i pielęgnacji niemowląt

Kąpiel i pielęgnacja to czynności, które są bardzo ważnym elementem opieki na niemowlakami i małymi dziećmi. W naszej ofercie znajdują się wszystkie niezbędne do tego akcesoria. Jakie dokładnie artykuły do kąpieli i pielęgnacji dzieci znajdziesz w naszym sklepie?

Wanienki i podstawki pod wanienki

Podstawowym rodzajem akcesoriów stosowanych do kąpieli małych dzieci są wanienki. W naszej ofercie znajdziesz wiele różnego rodzaju wanienek, które różnią się nie tylko kolorem, ale także wielkością i kształtem. Oferujemy także bardzo przydatne zwłaszcza w sezonie wakacyjnym wanienki składane. Sprzedajemy także znacznie zwiększające wygodę podczas kąpania dziecka podstawki pod wanienki.

Artykuły do mycia dziecka i do higieny jamy ustnej

W naszej ofercie znajduje się także wiele rodzajów akcesoriów pielęgnacyjnych, ręczników i okryć kąpielowych oraz artykułów do higieny jamy ustnej u dzieci. Oferujemy m.in. chusteczki nawilżane, pasty do zębów, szczotki do włosów, nożyczki do przycinania skórek, soniczne szczoteczki do zębów oraz silikonowe szczoteczki na palec. Dzięki oferowanym przez nas produktom codzienne higiena i pielęgnacja dziecka będzie dużo łatwiejsza i będzie przebiegała znacznie szybciej niż dotąd!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl