Opcje przeglądania

Dostawki i platformy

Dostawki i platformy do wózków dziecięcych

Dostawki i dodatkowe platformy do wózków dziecięcych to bardzo przydatne akcesoria, które umożliwią wzbogacenie codziennych spacerów z dzieckiem. W ofercie naszego sklepu z akcesoriami dla dzieci i rodziców znajdziesz wiele rodzajów dostawek i platform do wózków. Oferujemy zarówno platformy, na których dziecko ma możliwość jazdy na stojąco, jak i wygodne dostawki z fotelikiem, które dają dziecku możliwość podróżowania w nieco innej pozycji. Niektóre modele oferowanych przez nas dostawek łączą ze sobą obie te funkcje. Jak wybrać odpowiednią dostawkę do wózka? Jakie są rodzaje tego typu akcesoriów?

Jak wybrać odpowiednią dostawkę do wózka?

Wybierając dostawkę do wózka dziecięcego trzeba przede wszystkim sprawdzić, czy na pewno będzie zapewniała naszemu dziecko odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Taka dostawka powinna być wykonana z odpowiednich materiałów, tak żeby na pewno była w stanie wytrzymać ciężar dziecka. Powinna też być wyposażona w pasy bezpieczeństwa, które jeszcze bardziej zwiększą bezpieczeństwo malucha. Dostawka musi tez być oczywiście dobrze dostosowana do wieku i wzrostu dziecka, tak żeby na pewno była dla niego w pełni wygodna.

Rodzaje dostawek do wózków dziecięcych

Obecnie dostępnych jest wiele rodzajów dostawek i platform do wózków dziecięcych. Najpopularniejszym rodzajem takich akcesoriów są dostawki do wózków 2w1. Takie dostawki dają dziecku możliwość wygodnego podróżowania na stojąco, a w razie potrzeby można na nich też zamontować wygodny fotelik.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl