Akcesoria do karmienia dzieci

W ofercie sklepu online i sklepu stacjonarnego Forkids znajdziecie wiele przydatnych akcesoriów do karmienia dzieci. W tym dziale naszego sklepu znajdują się zarówno butelki, bidony, naczynia i sztućce dla dzieci, jak i lunchówki dla dzieci, w których Wasze dzieci mogą zabierać drugie śniadanie do szkoły lub posiłek na długi spacer oraz wygodne krzesełka do karmienia.

Butelki i bidony do karmienia dzieci

Podstawowym rodzajem akcesoriów do karmienia dzieci są butelki z dozownikami kubki i bidony. Wszystkie te akcesoria pozwalają na bardzo wygodne karmienia małych dzieci. Przed ich użyciem koniecznie jednak trzeba je dokładnie wyczyścić i zdezynfekować, tak żeby mieć pewność, ze w podawanym dziecku pokarmie nie znajdują się żadne bakterie. Dobrym rozwiązaniem w przypadku podawania posiłków poza domem jest używanie butelek jednorazowych do karmienia.

Talerzyki i sztućce dla dzieci

Z myślą o nieco większych dzieciach przygotowaliśmy również ofertę talerzyków i sztućców do samodzielnego spożywania przez nie posiłków. Wśród nich są m.in. bardzo często stosowane w ostatnim czasie talerzyki niewysypki, sztućce silikonowe, które są całkowicie bezpieczne dla małych dzieci, ponieważ poprzez ich używanie nie ma ryzyka, że dziecko się skaleczy lub zrobi sobie w inny sposób krzywdę.

Krzesełka do karmienia

Ważnym elementem naszej oferty są również różnego rodzaju krzesełka do karmienia, które znacznie ułatwiają rodzicom podawanie jedzenia ich maluchom, Używanie krzesełek do karmienia pozwala dzieciom również jeść posiłki wspólnie z innymi członkami rodziny, wspomaga ich naukę siadania oraz samodzielnego jedzenia. W naszej ofercie znajdziecie wiele rodzajów krzesełek do karmienia dzieci, także takie, które umożliwiają przebywanie mniejszym brzdącom w pozycji półleżącej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą akcesoriów do karmienia dzieci!

Naczynia i sztućce

 B.BOX SNACKBOX POJEMNIK NA PRZEKĄSKI INDIGO ROSE B.BOX SNACKBOX POJEMNIK NA PRZEKĄSKI INDIGO ROSE
Producent: b.box
Cena:

49,00 zł

zobacz więcej
AKUKU POJEMNIK NA MLEKO W PROSZKU 4 KOMORY AKUKU POJEMNIK NA MLEKO W PROSZKU 4 KOMORY
Producent: Akuku
Cena:

12,50 zł

zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl