Plecaki i walizki dla dzieci

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą plecaków, walizek, nerek, lanczówek dla dzieci. Tego typu produkty są bardzo ważne, ponieważ pozwalają dziecku zabrać wszystkie potrzebne mu rzeczy do szkoły lub przedszkola. Oprócz tego w naszej ofercie znajdziesz też bardzo przydatne w opiece nad małymi dziećmi, które dopiero zaczynają się uczyć chodzić, szelki bezpieczeństwa, dzięki którym opiekując się malcem można mieć nad nim pełną kontrolę.

Jak wybrać odpowiedni plecak dla małego dziecka?

Każde małe dziecko, które idzie właśnie do szkoły lub ma potrzebę zabierania ze sobą plecaka do przedszkola lub na plac zabaw, powinno mieć plecak, który nie tylko będzie mu zapewniał odpowiednia ilość miejsca do przechowywania wszystkich potrzebnych zeszytów, książek, przyborów szkolnych czy zabawek, ale też taki, który nie będzie nadmiernie obciążał jego kręgosłupa. Wybierając odpowiedni plecak dla swojej pociechy nie wolno tego elementu bagatelizować.

Plecak oraz wszystkie inne akcesoria, jakie dzieci wykorzystują do przechowywania i przenoszenia różnych rzeczy, powinny być też oczywiście wygodne w użytkowaniu. Podstawowymi elementami wyposażenia małego dziecka w szkole jest m.in. wygodna lanczówka, w której może przynosić ze sobą np. drugie śniadania. Z kolei, jeżeli dziecko idzie np. na plac zabaw warto, żeby zabrał ze sobą nerkę, w której będzie miał np. telefon, dzięki któremu rodzice będą mogli w każdej chwili sprawdzić, gdzie ich dziecko się akurat znajduje.

Plecaki Skip Hop

Bardzo dużą popularnością wśród dzieci i wśród ich rodziców cieszą się  plecaki Skip Hop. Tego typu akcesoria są idealnie dostosowane zarówno do potrzeb dziecka, jak i jego opiekuna. Wszystkie plecaczki Skip Hop są odpowiednie pod względem gabarytów do sylwetki dziecka. Podczas noszenia zapina się je na specjalny klips, dzięki czemu dziecko nie może po prostu zrzucić go z ramion. Plecak Skip Hop charakteryzuje się też niewielkim ciężarem i jednocześnie też tym, że jest całkiem pakowny i dziecko może w nim bez problemu przenieść wiele rzeczy. Dla wygody rodziców lub opiekunów dziecka, w zestawie z plecaczkiem znajduje się też odczepiana smycz bezpieczeństwa. Akcesoria mają też wbudowaną adresówkę, czyli miejsce, w którym można wygodnie wpisać dane właściciela.

Plecaki i walizki

CHILDHOME PLECAK DZIECIĘCY BLACK MY FIRST BAG CHILDHOME PLECAK DZIECIĘCY BLACK MY FIRST BAG
Producent: CHILDHOME
Cena:

155,59 zł

zobacz więcej
LA MILLOU WOREK DZIECIĘCY TORBA PLECACZEK LA MILLOU WOREK DZIECIĘCY TORBA PLECACZEK
Producent: LA MILLOU
Cena:

57,90 zł

zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl