Nosidełka

CYBEX YEMA TIE NOSIDEŁKO DLA DZIECI OD URODZENIA KOI CYBEX YEMA TIE NOSIDEŁKO DLA DZIECI OD URODZENIA KOI
Producent: Cybex
Cena:

899,00 zł

Cena regularna: 1 399,00 zł

Najniższa cena: 937,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Nosidełka dla dziecka

Nosidełka dla dzieci są coraz częściej stosowanym przez rodziców sposobem przenoszenia dziecka i wybierania się z nim na piesze wędrówki. Według specjalistów korzystać z nosidełka dla dziecka można w przypadku maluchów, które potrafią już samodzielnie siadać i w związku z tym są w stanie utrzymać w nosidełku pozycję siedzącą. W przypadku niemowląt zaleca się stosowanie wiązanych lub kulkowych chust tkanych, które umożliwiają bezpieczne noszenie dzieci już w pierwszych dniach ich życia.

Nosidełka ergonomiczne do noszenia dziecka

Jednym z najczęściej stosowanych nosidełek dla dzieci są nosidełka ergonomiczne. Ich cechą charakterystyczną jest to, że równomiernie rozkładają ciężar ciała dziecka, dają mu bardzo dobre podparcie, a jednocześnie są także wygodne dla osoby, która je nosi. Nosidełka ergonomiczne zapewniają dziecku pełne bezpieczeństwo. Podczas jego wykorzystywania nie ma ryzyka powstania u dziecka niedrożności dróg oddechowych czy negatywnego wpłynięcia na rozwój układu ruchu. Nosidełka ergonomiczne zapewniają fizjologiczną pozycję ułożenia nóżek, dzięki czemu wspomagają prawidłowy rozwój stawów biodrowych. Przy okazji rodzic nosząc dziecko w takim nosidełku ma wolne ręce, dzięki czemu ma dużo swobody i może wykonywać jednocześnie także inne czynności.

Nosidełka biodrowe do noszenia dziecka

Innym bardzo popularnym rodzajem akcesoriów do przenoszenia maluchów są niezwykle wygodne nosidełka biodrowe, które przyjmują formę pasa wiązanego wokół bioder z wygodnym siedziskiem dla dziecka. Taka konstrukcja sprawia, że zarówno rodzic, jak i dziecko czują się komfortowo, a dodatkowo maluch jest całkowicie bezpieczny. Nosidełko biodrowe zapewnia dziecku także dużą swobodę ruchu. Maluch w nosidełku biodrowym nie jest tak dokładnie zapięty, dzięki czemu może swobodniej ruszać rączkami i nóżkami. Także rodzic może swobodnie poruszać rękami, dzięki czemu nie oddalając się od dziecka, może swobodnie wykonywać różne czynności. Dodatkowym atutem nosidełek biodrowych jest równomierne rozłożenie obciążenia wokół talii, bioder i miednicy, dzięki czemu zmniejsza się obciążenie kręgosłupa, co w konsekwencji prowadzi do wyeliminowana możliwości wystąpienia dolegliwości bólowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl