Bazy samochodowe

CYBEX BASE ONE I-SIZE BAZA ISOFIX DO FOTELIKA ATON S2 CYBEX BASE ONE I-SIZE BAZA ISOFIX DO FOTELIKA ATON S2
Producent: Cybex
Cena:

409,00 zł

Cena regularna: 499,00 zł

Najniższa cena: 449,00 zł
zobacz więcej
  • promocja
MAXI-COSI FAILYFIX 360 BAZA ISOFIX DO FOTELIKA PEBBLE / PEARL 360 MAXI-COSI FAILYFIX 360 BAZA ISOFIX DO FOTELIKA PEBBLE / PEARL 360
Producent: Maxi Cosi
Cena:

846,00 zł

Cena regularna: 939,00 zł

Najniższa cena: 939,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Bazy fotelików samochodowych

W ofercie naszego sklepu znajduje się dużo rodzajów baz do fotelików samochodowych, które dobiera się bezpośrednio do rozmiaru zakupionego fotelika. Zastosowanie dobrej jakości bazy umożliwia łatwe i stabilne zamontowanie zakupionego fotelika w samochodzie.

Do jakich fotelików samochodowych konieczne jest zastosowanie bazy?

W pierwotnym założeniu bazy stosowano wyłącznie do stabilnego zamontowania fotelika samochodowego dla niemowląt, czyli przede wszystkim fotelików samochodowych w przedziale wagowym 0-13 kg lub 0-18 kg. Dziś jednak bazy są także powszechnie stosowane także w fotelikach dla starszych dzieci, w przedziale wagowym 9-18 kg.

Większość baz posiada możliwość zamontowania fotelika zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Wszystkie znajdujące się w ofercie naszego sklepu bazy do fotelików oparte są na systemach mocowania ISOFIX, które według przeprowadzanych testów i badań zapewniają największe bezpieczeństwo podczas podróży, a dodatkowo chronią przed popełnieniem ewentualnych błędów montażowych, które zdarzają się podczas montażu fotelika samochodowego przy użyciu wyłącznie samochodowych pasów bezpieczeństwa.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza oferta baz do fotelików samochodowych. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem. Nasi doradcy pomogą w doborze bazy, która będzie najbardziej odpowiednia do posiadanego przez Was fotelika.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl