Folie przeciwdeszczowe i moskitiery

CYBEX COYA MOSKITIERA DO WÓZKA CYBEX COYA MOSKITIERA DO WÓZKA
Producent: Cybex
Cena:

145,00 zł

szt.
zobacz więcej

Folie i moskitiery do wózków dziecięcych

Jednym z najważniejszych rodzajów akcesoriów do wózków dziecięcych są folie przeciwdeszczowe oraz moskitiery. W naszej ofercie znajdziesz bardzo duży wybór tego typu akcesoriów. Dlaczego warto jest je stosować? W jaki sposób są w stanie zwiększyć komfort rodzica oraz przewożonego w wózku dziecka.

Dlaczego warto jest stosować dodatkową moskitierę do wózka?

Zamontowanie w wózku specjalnej moskitiery jest bardzo ważne przede wszystkim podczas spacerów w okresie wiosennym i letnim. Taka moskitiera będzie po prostu doskonale chroniła nasze dziecko przed kontaktem z dokuczliwymi owadami, czyli przede wszystkim przed komarami i muszkami. Moskitierę montuje się na rozłożonej budce wózka. Dzięki niej w trakcie spaceru dziecko będzie miało zapewnione dużo komfortu.

Jak wybrać odpowiednią folię przeciwdeszczową do wózka?

Bardzo przydatnym rodzajem akcesoriów do wózków dziecięcych są też specjalne folie przeciwdeszczowe. Są one przeznaczone przede wszystkim do tych wózków, które nie są wyposażone we własną folię ochronną. Taka folia także jest w stanie zapewnić znacznie lepszy komfort przewożonemu dziecku oraz dać więcej spokoju jego opiekunowi. Dzięki niej dziecko nie będzie narażone na skutki nagłych ataków deszczu w trakcie spaceru.

Wybierając odpowiednią folie przeciwdeszczową trzeba zwrócić uwagę na to, żeby była dobrze dopasowana do rozmiaru stosowanego wózka dziecięcego, żeby zapewniała dziecku dobrą wentylację i jednocześnie żeby byłą szczelna i nie przepuszczała wody. Folia powinna być też łatwa do utrzymania w czystości oraz być wykonana z porządnego, wytrzymałego materiału.

W naszej ofercie znajdziesz wiele rodzajów tego typu akcesoriów do wózków, zachęcamy do zakupów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl