DLA RODZICA - strona 1

AKUKU POJEMNIK NA MLEKO W PROSZKU 4 KOMORY AKUKU POJEMNIK NA MLEKO W PROSZKU 4 KOMORY
Producent: Akuku
Cena:

12,50 zł

zobacz więcej
ALBUM DZIECKA Z MASKOTKĄ ALBUM DZIECKA Z MASKOTKĄ
Cena:

49,00 zł

zobacz więcej

Akcesoria dla rodziców

Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi w naszym sklepie akcesoriami dla rodziców! Jest to bardzo duży wybór artykułów, które pomagają nie tylko w trakcie opieki nad dziećmi i niemowlętami, ale także akcesoria dla kobiet w ciąży, które pomagają w przejściu tego wymagającego, ale jakże pięknego okresu w życiu. Jakie akcesoria dla rodziców znajdziecie w naszej ofercie?

Pasy ciążowe

Ważnym elementem naszej oferty są różnego rodzaju pasy ciążowe dla przyszłych mam. Ich zastosowanie, dzięki możliwości podniesienia nieco brzucha, pozwala kobiecie w ciąży dłużej korzystać ze swojej garderoby. Pasy ciążowe umożliwiają także ogrzewanie odsłoniętego już brzucha oraz nerek przyszłej mamy w trakcie chłodniejszych dni. Jest to jedno z najczęściej stosowanych przez przyszłe mamy rodzajów akcesoriów.

Torby dla mam

Istotnym elementem naszej oferty akcesoriów dla rodziców są wysokiej klasy torby dla mam. Wszystkie oferowane przez nas modele toreb mają odpowiednią wielkość i pojemność oraz umożliwiają łatwe utrzymywanie w nich należytego porządku. Sprzedawane przez nas torby dla mam bez problemu można umieścić w wózku dziecięcym. W razie potrzeby będzie je także bardzo łatwo wyczyścić.

Akcesoria do karmienia niemowląt i małych dzieci

W ofercie naszego sklepu znajdziecie także różnego rodzaju akcesoria do karmienia niemowląt i małych dzieci. Oferujemy m.in. laktatory elektryczne, czyli odciągacze pokarmu, wkładki laktacyjne oraz biustonosze do karmienia. Znajdziecie u nas również specjalne poduszki, które ułatwiają karmienie małych dzieci. Wszystkie sprzedawane przez nas akcesoria do karmienia zostały wyprodukowane przez wiodących producentów tego typu artykułów, dzięki czemu możecie mieć pewność, że znacznie ułatwią Wam codzienne karmienie Waszego bobasa.

Oprócz wskazanych wyżej elementów oferty, znajdziecie u nas również różnego rodzaju akcesoria dal kobiet w ciąży, m.in. aniballe do ćwiczenia dna miednicy oraz detektory tętna płodu. Sprzedajemy także takie akcesoria, jak pudełeczka do wykonywanie odcisków gipsowych stópek czy rączek niemowlaka, które staną się później bardzo cenną pamiątka na lata.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl