Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

W ofercie sklepu internetowego i sklepu stacjonarnego Forkids znajdziecie bardzo duży wybór rowerków biegowych, które są uwielbiane przez najmłodsze dzieci, które nie mają jeszcze możliwości jeżdżenia na zwykłych rowerach.

Dlaczego warto kupić dziecku rowerek biegowy?

Rowerki biegowe zostały stworzone z myślą o bardzo małych dzieciach, które nie są w stanie jeszcze nauczyć się jazdy na zwykłych rowerach dwukołowych. Zakupienie dziecku takiego rowerka ma bardzo dużo zalet. Przede wszystkim dziecko uczy się, na razie jeszcze korzystając także z własnych nóg, utrzymywania równowagi na rowerze, zaczyna coraz bardziej panować również nad swoją koordynacją ruchową. Dużą zaletą zakupu rowerków biegowych dla dziecka jest także zapewnienie mu możliwości aktywnego towarzyszenia dorosłym w dłuższych spacerach. Dzięki temu, że dziecko samo musi się poruszać rowerkiem, takie spacery nie będą go nudziły. Co to są rowerki biegowe?

Rowerki biegowe często są nazywane także biegówkami. Wyglądem przypominają prawdziwe rowery dwukołowe, jednak w odróżnieniu od nich nie posiadają pedałów, tylko dziecko w trakcie jazdy musi się odpychać nogami od podłoża. Rowerki biegowe muszą więc być na tyle nisko, żeby dziecko siedząc na siodełku miało możliwość dosięgnięcia ziemi. W trakcie jazdy, bardziej już sprawne dzieci, podnosząc nogi do góry mogą się nawet trochę rozpędzić. Kierowanie rowerkiem biegowym odbywa się w taki sam sposób, jak zwykłym rowerem, tzn. przy użyciu kierownicy.

Kinderkraft Rowerek Biegowy Space Blacka Kinderkraft Rowerek Biegowy Space Blacka
Producent: Kinderkraft
Cena: 159,00 zł
zobacz więcej
Kinderkraft Rowerek Trókołowy ASTON GREY Kinderkraft Rowerek Trókołowy ASTON GREY
Producent: Kinderkraft
Cena: 299,00 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl