Interaktywne - strona 1

COBI LITTLE LIVE PETS INTERAKTYWNA ŚWINKA 26366 COBI LITTLE LIVE PETS INTERAKTYWNA ŚWINKA 26366
Producent: Cobi
Cena: 159,00 zł
zobacz więcej
COBI LITTLE LIVE PETS INTERAKTYWNY ŻÓŁW  4+ COBI LITTLE LIVE PETS INTERAKTYWNY ŻÓŁW 4+
Producent: Cobi
Cena: 169,00 zł
zobacz więcej

Zabawki interaktywne

Zabawki interaktywne to nowoczesne akcesoria dla dzieci, które zawsze są gwarantem doskonałej zabawy, a jednocześnie nauki nowych rzeczy. Zabawki interaktywne są zabawkami elektronicznymi, które zawsze najbardziej cieszą wszystkie dzieci, a co za tym idzie, sprawiają, że poświęcają im bardzo dużo swojej uwagi.

Jakie są rodzaje zabawek interaktywnych?

Zabawki interaktywne, podobnie jak inne rodzaje zabawek, są przeznaczone dla dzieci w określonym wieku. W początkowym etapie rozwoju dziecka idealnymi zabawkami interaktywnymi mogą być np. kolorowy, świecące i wygrywające różne melodyjki karuzele zawieszane nad łóżeczka. Wraz ze wzrostem i rozwojem dziecka, idealnie dostosowane dla nich zabawki interaktywne stają się jednak znacznie bardziej skomplikowane.

A dlaczego w ogóle zabawki interaktywne są tak pożyteczne dla dzieci? Według niektórych panujących opinii tego rodzaju zabawki elektroniczne nie powinny być stosowane przez małe dzieci, ponieważ dają im wszystkie możliwości na tacy, przez co nie pozwalają na ich rozwój. Tymczasem jest to nie prawda, ponieważ zabawki interaktywne ten rozwój stymulują. Dobrana właściwie do wieku malucha zabawka pozwala mu na opanowanie wielu przydatnych umiejętności, a przy tym jest dla niego bardzo atrakcyjna i daje mu wiele radości. Współczesne zabawki interaktywne to tak naprawdę dziecięce podręczniki, które uczą je wymawiania i rozumienia pierwszych słów, odróżniania kształtów i kolorów oraz różnego rodzaju zwierzątek i przedmiotów. Zabawki interaktywne przede wszystkim stymulują aspekt słuchowo językowy dziecka, więc naprawdę mogą bardzo pozytywnie wpłynąć na jego rozwój. Dzięki zabawkom interaktywnym dziecko bardzo szybko powinno zapamiętać wypowiadane przez nie słowa i nauczyć się ich znaczenia. Konieczność ich regularnego powtarzania uczy także dziecko poprawnej wymowy oraz szybko uczy się konkretnych cyferek i literek. Taka zabawa jest zawsze dla dziecka fascynująca i chętnie do niej powraca.

Jakie zabawki interaktywne oferujemy?

Zabawki interaktywne zapewniają frajdę zarówno młodszym, jak i starszym dzieciom. Dla maluchów przygotowaliśmy wiele propozycji wyposażonych w wielofunkcyjne przyciski, lampeczki i głośniki, przez które do dziecka docierają melodie, rymowanki, bajki oraz inne dźwięki. Wśród nich znajduje się odkrywczy domek Dumel, słonik przytulanka, a także fontanny z piłeczkami w kształcie zwierzątek. Dzieciom w wieku przedszkolnym proponujemy gry typu Prawda i Fałsz z interaktywną gwiazdką zadającą pytania, bramkę piłkarską czy globus będący doskonałym narzędziem do nauki i zabawy w jednym. Dla starszaków przygotowaliśmy serię robotów interaktywnych sterowanych za pomocą dżojstika. Roboty wydają realistyczne odgłosy walki i różnorodne efekty świetlne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl