Opcje przeglądania

W ofercie naszego sklepu internetowego i sklepu stacjonarnego w Krakowie znajdziecie różnego rodzaju pasy ciążowe, czyli akcesoria przydatne dla każdej przyszłej mamy. Dlaczego warto zaopatrzyć się w pas ciążowy przed urodzeniem dziecka?

Co to są pasy ciążowe?

Okres ciąży dla każdej kobiety jest z pewnością wyjątkowy. Wiąże się jednak również z wieloma ograniczeniami oraz z powstawaniem różnego rodzaju zmian w obrębie ciała przyszłej mamy. Takie akcesoria ciążowe, jak właśnie pasy ciążowe, są projektowane w taki sposób, aby umożliwić kobiecie jak najbardziej komfortowe funkcjonowanie oraz radzenie sobie z powstającymi zmianami ciała. Pasy ciążowe są najczęściej stosowanymi akcesoriami. Jest to jeden z głównych elementów garderoby każdej kobiety w ciąży. Pasy wykonane są najczęściej z bawełny z dodatkiem materiału elastycznego. Zazwyczaj nie posiadają żadnych szwów, po to żeby zapewnić jak największą wygodę i komfort podczas noszenia oraz po to, żeby możliwe było korzystanie z niego przez cały okres ciąży, także wtedy gdy brzuch robi się już naprawdę duży.

Pas ciążowy jako element, który zapobiega reorganizacji garderoby przyszłej mamy

W trakcie ciąży niestety wiele kobiet jest zmuszonych do zmiany rozmiaru noszonej garderoby. Dzięki zastosowaniu pasów ciążowych, można ten moment znacznie opóźnić. W momencie, w którym spod ulubionych bluzek zaczyna wystawać powiększony już brzuch, zastosowanie pasa ciążowego umożliwia jego lekkie podniesienie, po to, żeby można było bez problemu np. zapiąć spodnie. Niektóre ze znajdujących się w naszej ofercie pasów ciążowych posiadają także bardzo ładne wzory, dzięki czemu mogą być zakładane na wierzch, np. na koszule.

Pasy ciążowe pozwalają ogrzać brzuch

Dużą zaletą stosowania pasów ciążowych jest możliwość ogrzania odsłoniętego brzucha. Taki pas ochrania brzuch i znajdujące się w jego wnętrzu maleństwo przed zimnem, dzięki czemu bardzo dobrze się sprawdzi podczas chłodniejszych dni. Ponadto pasy ciążowe ochraniają także przed chłodem nerki przyszłej mamy.

Pasy ciążowe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl