Producenci
Produkt dnia
DUMEL DISCOVERY TRAKTOR FARMER 24752
DUMEL DISCOVERY TRAKTOR FARMER 24752
115,00 zł
szt.
YOOKIDOO MATA EDUKACYJNA 3w1 GYMOTION ACTIVITY 40126
YOOKIDOO MATA EDUKACYJNA 3w1 GYMOTION ACTIVITY 40126
332,10 zł
KINDERKRAFT JOY ŁÓŻECZKO TURYSTYCZNE Z AKCESORIAMI PINK
KINDERKRAFT JOY ŁÓŻECZKO TURYSTYCZNE Z AKCESORIAMI PINK
359,00 zł 319,00 zł
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Mufki do wózków dziecięcych

W naszej ofercie znajduje się wiele rodzajów w akcesoriów, które powinny być stosowane w celu zapewnienia dziecku oraz osobie prowadzącej wózek odpowiedniej ilości ciepła podczas spacerów. Jednym z najchętniej stosowanych rodzajów tego typu akcesoriów są mufki do wózków. Dlaczego mufki są tak chętnie stosowane przez rodziców w trakcie spacerów z dzieckiem?

Jakie są zalety stosowania mufek do wózków?

W trakcie jesiennych i zimowych spacerów z wózkiem większość rodziców myśli przede wszystkim o tym, żeby zapewnić dużo ciepła swojemu dziecku, w tym celu stosują różne kocyki, śpiworki i ocieplacze do wózków. Często jednak zapominają o tym, żeby zapewnić odpowiednią ilość ciepła także sobie. Jednym z lepszych rozwiązań jest zastosowanie prezentowanych poniżej mufek do wózków.

Mufki do wózków są przeznaczone do stosowania przez osoby prowadzące wózek dziecięcy. Jesienią i zimą, czyli w okresie, kiedy na zewnątrz nie jest już tak ciepło, w trakcie spacerów z dzieckiem wielu rodziców musi sobie radzić z marznącymi dłońmi. Zakup mufki do wózka pozwala skutecznie takim problemom zapobiec. Mufkę zaczepia się o rączki wózka i podczas jego prowadzenia, żeby zapewnić sobie odpowiednią ilość ciepła wystarczy tylko założyć rękawiczki i wsunąć dłonie do jej wnętrza. Taka podwójna ochrona na pewno zapewni prowadzącemu rodzicowi odpowiednią ilość ciepła i zapobiegnie ochłodzeniu ciała.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl