Masz pytania? Skontaktuj się ze sklepem!
+48 509 779 757
sklep@forkids.pl
LULLALOVE OLEJEK ZE SŁODKICH MIGDAŁÓW 100ML
Opis
LULLALOVE OLEJEK ZE SŁODKICH MIGDAŁÓW 100ML Z PIPETĄ
Oczyszczony olej ze słodkich migdałów stworzony dla skóry dorosłych i dzieci. Produkt w 100% naturalny.
Powstaje z nasion drzew migdałowców. Zamknięty w pięknej buteleczce z ciemnego szkła z kroplomierzem. Do twarzy wystarczą Ci 2 krople, aby wykonać nim wieczorny masaż.
Ten rytuał wzmocni Twoją skórę, wygładzi ją i nawilży. Świetnie się wchłania. Odżywia również włosy i paznokcie. Nadaje się do olejowania włosów.
Olej ze słodkich migdałów zawiera kwas oleinowy, linolowy oraz witaminy B1, B2, B6, D i E. Przywraca blask zmęczonej skórze. Może być stosowany na ciemieniuchę oraz do masażu niemowląt.
Jest naturalnym emolientem, więc cudownie sprawdza się dla skóry niemowląt.
Uelastycznia skórę, więc kochają go kobiety w ciąży. Może być stosowany na rosnący brzuszek i piersi, zapobiegając powstaniu rozstępów. Świetny do demakijażu.
Jest olejem półschnącym, więc może być stosowany na twarz nawet przy tłustej skórze.
Na twarz oleje stosuj w kuracjach kilku dniowych.
Produkt premium. Idealnie nadaje się na prezent.
- Kraj pochodzenia: podano na opakowaniu
Pojemność: 100 ml.
- Surowiec kosmetyczny.
- Można stosować jako element maseczek na twarz i włosy. Świetny do demakijażu.
Skład: Prunus Amygdalus Dulcis oil.
Uwaga: ze względu na niskie temperatury w zimie nie zalecamy wysyłki kosmetyków Paczkomatami.
Butelka czarna lub z brązowego szkła.
Surowiec kosmetyczny. Wegański. Nie stosować w przypadku alergii.
Dane techniczne
Producent | LULLALOVE |
Gwarancja | 2 lata |