W ofercie znajdujących się w naszym sklepie internetowym i sklepie stacjonarnym w Krakowie akcesoriów dla rodziców są m.in. wkładki laktacyjne. Tego typu akcesoria bywają pomocne dla każdej karmiącej piersią matki.

Do czego służą wkładki laktacyjne?

W zależności od rodzaju wkładek laktacyjnych mogą one służyć do zapobiegania przemoczenia materiału biustonosza i ubrania w przypadku pojawienia się wycieku z piersi. Do takich sytuacji może dojść w okresie karmienia dziecka piersią lub nawet w okresie zaawansowanej ciąży, kiedy organizm przyszłej mamy zaczyna już się przygotowywać do karmienia. Inne rodzaje wkładek laktacyjnych, zamiast wchłaniać wyciekające mleko, mają za zadanie je zbierać, dzięki czemu się ono nie marnuje tylko może być podane dziecku. Są także wkładki laktacyjne, zazwyczaj nasączone specjalnie dobranymi substancjami łagodzącymi, których zadaniem jest łagodzenie powstającego np. w wyniku gryzienia piersi przez dziecko bólu i nadwrażliwości.

Niezależnie od tego, w jakim celu kupujemy wkładki laktacyjne, koniecznie trzeba wybrać ich odpowiedni rozmiar. Tylko wtedy bowiem będą mogły w pełni spełnić nasze oczekiwania.

Wkładki laktacyjne

AVENT ZESTAW MUSZLE LAKTACYJNE  SCF 157/02  2SZT AVENT ZESTAW MUSZLE LAKTACYJNE SCF 157/02 2SZT
Producent: Avent
Cena:

71,90 zł

zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl