Menu

Avent - strona 1

AVENT 1M+ BUTELKA ANTYKOLKOWA 260 ML SCF821/12 AVENT 1M+ BUTELKA ANTYKOLKOWA 260 ML SCF821/12
Producent: Avent
Cena:

35,90 zł

zobacz więcej

Butelki i akcesoria Avent

Przygotowaliśmy ofertę produktów marki Avent, które dostosowane są do specyficznych potrzeb noworodków i niemowląt. Butelki, smoczki, kubki treningowe czy kubki z ustnikiem i uchwytami wykonane są z bezpiecznych materiałów i w technologii zapewniającej wygodę, współpracujące z naturalnym rozwojem dzieci. Akcesoria do karmienia mogą być stosowane już od pierwszych godzin życia. Butelki o zróżnicowanej pojemności można łatwością dostosować do potrzeb noworodka oraz niemowlaka.

Akcesoria dla mam

Producent przygotował też ofertę produktów dla mam. Silikonowa tarcza niewielkich i lekkich laktatorów pozwala na wygodne i skuteczne odciąganie pokarmów dzięki delikatnemu wyginaniu się i dostosowywaniu do anatomii ciała. Asortyment obejmuje także podgrzewacze do butelek i słoiczków oraz silikonowe osłonki na piersi do ochrony podrażnionych brodawek. Zaprojektowane tak, by dawały maksimum wygody zarówno dziecku, jak i matce. Miękki silikon jest bezpieczny w kontakcie ze skórą.

Antykolkowe smoczki i butelki dla niemowląt

Powszechny problem kolek u niemowląt postanowił zmniejszyć producent Avent, który opracował smoczki i butelki antykolkowe. Specjalne zawody i nakładki pomagają dziecku połykać mniej powietrza podczas picia mleka. Butelkę zaprojektowano tak, by smoczek był zawsze pełen mleka. Nawet gdy jest trzymana poziomo, co pozwala dziecku pić mleko w naturalnej pozycji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl