Kiedy warto jest się zdecydować na zastosowanie dostawek i platform do wózków dziecięcych
Kiedy warto jest się zdecydować na zastosowanie dostawek i platform do wózków dziecięcych

Rodzice dzieci, pomiędzy którymi jest niewielka różnica wieku, często mają problemy podczas spacerów. Maluch, który zwiedza już świat na własnych nogach, szybko się nudzi, zaczyna marudzić i domaga się np. wzięcia na ręce. Można jednak uniknąć powrotu do domu oraz stresu - dostawki i platformy pozwalają zmienić wózek młodszego dziecka w wielofunkcyjny pojazd dla dwójki maluchów. Wyjaśniamy, kiedy rozwiązanie to sprawdzi się najlepiej.

 

Czym różni się platforma od dostawki do wózka?

Funkcjonalne akcesoria do wózków dostępne są na rynku od kilku lat. Zliczamy do nich m.in. dostawki oraz platformy, które pozwalają na bezpieczne przewożenie wózkiem dwójki maluchów. Czym się różnią? Dostawki do wózków pozwalają przewozić drugie dziecko w pozycji siedzącej. Mogą one cechować się różną budową np. być wyposażone jedynie w wygodne siedzisko dla starszaka lub tradycyjny „fotelik” dla młodszych dzieci. Przystosowane są także do różnej wagi i wieku dziecka. W przypadku platformy maluch podróżuje na stojąco, dlatego rozwiązanie to dedykowane jest dla nieco starszych dzieci. Dostępne są platformy oraz dostawki dedykowane do konkretnych modeli wózków i modele uniwersalne, które możemy bezpiecznie zamontować do każdego wózka. Oferujemy wysokiej jakości wózki, akcesoria do wózków i inne artykuły dla dzieci. W naszej ofercie każdy znajdzie produkt, który spełni jego indywidualne oczekiwania.

 

Kiedy warto kupić platformę lub dostawkę do wózka?

Spacer z dwójką małych dzieci, z których jedno korzysta z wózka, może być trudny, dlatego dostawka lub platforma to zakup, który powinni rozważyć rodzice maluchów w podobnym wieku. Dzięki nim z wózka głębokiego lub spacerówki zrobimy wózek dla dwójki dzieci. Jak to działa? Dostawki mogą być montowane z tyłu lub z boku wózka; platformy montowane są z tyłu wózka. Umożliwiają one odpoczynek dziecka oraz zapewniają komfort zarówno maluchowi, jak i jego rodzicom. Dzięki nim możemy uniknąć sytuacji, w której konieczny jest powrót do domu, bo starsze dziecko czuje się zmęczone. Co więcej, rozwiązanie to poprawia bezpieczeństwo podczas spaceru, bo maluch, który już nie podróżuje w wózku, nie musi obok niego iść np. przy ruchliwej drodze lub podczas przechodzenia przez ulicę. Dostawki i platformy, to akcesoria, z których korzysta coraz więcej rodziców, bo są one nie tylko funkcjonalne, ale także atrakcyjne dla starszego dziecka, które bywa zazdrosne o młodsze rodzeństwo, co manifestuje chęcią przejażdżki wózkiem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl