Uspokajające

AVENT smoczek ortodontyczny SCF222/01 0-6m 2 szt AVENT smoczek ortodontyczny SCF222/01 0-6m 2 szt
Producent: Avent
Cena:

29,50 zł

zobacz więcej
AVENT smoczek ortodontyczny SCF223/02 6-18m 2 szt AVENT smoczek ortodontyczny SCF223/02 6-18m 2 szt
Producent: Avent
Cena:

34,90 zł

zobacz więcej

Akcesoria stosowane do uspakajania małych dzieci

W ofercie naszego sklepu internetowego i stacjonarnego znajdziesz bardzo dużo rodzajów akcesoriów przydatnych do uspokajania niemowląt i bardzo małych dzieci. Sprzedajemy m.in. różne smoczki oraz zabawki, które pozwalają w łatwy sposób wpłynąć na uspokojenie dziecka.

Jak mądrze korzystać ze smoczków?

W ostatnim czasie dużo mówi się o tym, że stosowanie smoczków w wychowaniu dziecka może przynosić więcej szkody niż pożytku. Częste używanie smoczka może grozić np. powstawaniem wad zgryzu u dziecka, rozwojem próchnicy, infekcjami bakteryjnymi czy deficytami w rozwoju emocjonalnym dziecka. Wszystko to niestety może być prawdą, ale nie musi. Korzystanie ze smoczka podczas wychowania dziecka może być groźne, ale nie musi. Ważne jest przede wszystkim to, kiedy rodzic daje dziecku smoczek. Nie może być tak, że reakcją rodzica na płacz czy innego typu zaczepki ze strony dziecka jest zawsze podanie mu smoczka.

Smoczek dynamiczny może mieć bardzo dobry wpływ na rozwój dziecka. Według zaleceń Amerykańskiej Akademii Pediatrii podawanie dziecku od czasu do czasu smoczka pozwala np. zaspokoić jego potrzebę ssania. Smoczek powinien też (przynajmniej od czasu do czasu) być stosowany podczas usypiania dziecka. Zasypianie niemowlaków ze smoczkiem według niektórych badań może np. zmniejszać ryzyko śmierci łóżeczkowej.

W naszej ofercie znajduje się wiele rodzajów smoczków, a także pojemników i zawieszek do smoczków. Oferujemy także różnego typu zabawki uspakajające dla dzieci, przede wszystkim przytulanki, które powinny bardzo szybko sprawić, że dziecko poczuje się bezpieczniej i nie będzie więcej płakało.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl