Opcje przeglądania
Dostępność
Promocja

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Naklejane i zmywalne tatuaże dla dzieci

Naklejane i zmywalne tatuaże są stosowane i bardzo lubiane przez dzieci już od bardzo dawna. Pojawiły się na rynku w Polsce jeszcze w latach 90. ubiegłego wieku i od tego czasu ich popularność wcale nie zmalała. Takie zabawki dają każdemu dziecku bardzo dużo frajdy. Pozwalają im w dowolny sposób ozdabiać swoje ciało. Takimi zabawkami mogą się bawić zarówno same, jak i ze swoimi rodzicami lub kolegami i koleżankami.

Dlaczego dzieci lubią się bawić zmywalnymi lub naklejanymi tatuażami?

Przede wszystkim dlatego, że lubią się wcielać w swoich ulubionych bohaterów bajek i bohaterów komiksów. Dzieci mają też potrzebę wyróżniania się na tle swoich rówieśników. Poprzez możliwość umieszczenia na swojej nodze lub na swoich rękach wybranych przez siebie obrazków lub wzorów, dziecko otrzymuje możliwość dowolnego kreowania swojego wyglądu. Możliwość przeobrażenia się w pirata lub gwiazdę rocka na pewno każdemu dziecku da bardzo dużo frajdy!

Jak wybrać odpowiednie zmywalne tatuaże dla dziecka?

Chcąc dać swojemu dziecku możliwość zabawy zmywalny i lub naklejanymi tatuażami trzeba jednak zwrócić uwagę na to, z jakich są one wykonanych materiałów, tak, żeby na pewno były w pełni dla niego bezpieczne. Najlepiej jest wybierać tatuaże, które są wykonane w 100 procentach z naturalnych materiałów, bez dodatku żadnych substancji chemicznych. Dobrze jest tez sprawdzić, czy dane tatuaże mają certyfikaty, które dopuszczają je do użytku na terenie UE. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie zabawki, które zostały oficjalnie dopuszczone do użytkowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl