Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Promocja

ZABAWKI - strona 1

Szumiąca przytulanka dla niemowląt Zazu ROBIN Szumiąca przytulanka dla niemowląt Zazu ROBIN
Producent: ZAZU
Cena: 99,00 zł
zobacz więcej
Zazu BO Lampka Nocna Pluszowa Pozytywka Królik Zazu BO Lampka Nocna Pluszowa Pozytywka Królik
Producent: ZAZU
Cena: 116,10 zł
zobacz więcej
Zazu DANNY Pies Interaktywny A Kuku Zazu DANNY Pies Interaktywny A Kuku
Producent: ZAZU
Cena: 109,00 zł
zobacz więcej
ZAZU ELLI WAŃKA WSTAŃKA LAMPKA NOCNA SŁOŃ ZAZU ELLI WAŃKA WSTAŃKA LAMPKA NOCNA SŁOŃ
Producent: ZAZU
Cena: 99,00 zł
zobacz więcej
Zazu GINA Lampka z Latarką Żyrafa Pink Zazu GINA Lampka z Latarką Żyrafa Pink
Producent: ZAZU
Cena: 109,00 zł
zobacz więcej
Zazu HOWY Przytulanka Rozgrzewająca Pies Zazu HOWY Przytulanka Rozgrzewająca Pies
Producent: ZAZU
Cena: 99,00 zł
zobacz więcej
Zazu LOU Lampka Nocna Sowa Blue Zazu LOU Lampka Nocna Sowa Blue
Producent: ZAZU
Cena: 139,00 zł
szt.
zobacz więcej

Zabawki dla dzieci

Świat zabawek dla dzieci jest bardzo duży. W sklepach w dzisiejszych czasach można znaleźć bardzo dużo różnego typu zabawek. Także w naszym sklepie oferujemy różnego rodzaju zabawki dla dzieci. Kompletując naszą ofertę staraliśmy się wybierać wyłącznie takie elementy, które będą w stanie pozytywnie wpłynąć na rozwój malucha. Znajdziesz u nas setki różnego rodzaju zabawek, które można dobrać do wieku swojego dziecka oraz do jego zainteresowań. W jaki sposób wybrać takie zabawki, które będą najlepsze dla dziecka?

Na co zwracać uwagę wybierając zabawki dla dziecka?

Pierwszym elementem, na jaki koniecznie trzeba zwrócić uwagę podczas wykonywania wyboru zabawek dla dziecka jest to, czy na pewno jest ona dostosowana do wieku malucha. Służą temu umieszczone na opakowaniach i w opisach zabawek na stronie sklepu internetowego oznakowania zastosowane przez producenta. Oczywiście dobrze znając swoje dziecko i mając pewność, że rozwija się nieco szybciej od swoich rówieśników, jeżeli ma ono np. 2 i pół roku, a znajdziemy zabawkę, która jest przeznaczona dla dzieci od lat 3, to nie będzie większego problemu i nasze dziecko powinno bez przeszkód z nią sobie poradzić. Zawsze najlepsze będą zabawki, które będą potrafiły zainteresować nasze dziecko, a przy tym będą pozytywnie wpływały na ich rozwój. Z takimi zabawkami zabawa będzie spełniała też funkcje edukacyjne, a przy tym jest mniejsza szansa, ze dziecko szybko się nimi znudzi. Trzeba jednak uważać, żeby nie wybierać zabawek, które będą dla naszego dziecka na danym etapie rozwoju zbyt trudne, ponieważ wtedy może się do nich bardzo szybko zniechęcić.

Bardzo dobrym wyborem zawsze są zabawki edukacyjne lub zabawki kreatywne, które będą pozytywnie wpływały na rozwój dziecka. U małych dzieci świetnym wyborem będą także proste zabawki drewniane, które także wpływają na rozwój kreatywności dzieci. Dzieciom, które już zaczynają interesować się techniką i elektroniką można także kupić nowoczesne zabawki sensoryczne lub zabawki interaktywne, które zawsze będą dla takiego malucha atrakcyjne.

Ważne jest także przeznaczenie kupowanych zabawek. Nie zawsze i nie każda zabawka będzie odpowiednia także do kąpieli, nie każda jest także zabawką do piaskownicy, Szukając zabawek do konkretnego przeznaczenia trzeba sprawdzić, z jakich jest ona wykonana z materiałów, tak, żeby się nie zniszczyła np. pod wpływem wody lub po kontakcie z piaskiem. Taka zabawka musi być także zawsze bezpieczna dla dziecka, dlatego przeznaczenie danego rodzaju zabawki również jest szalenie istotne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl