DR BROWN'S SZKLANA BUTELKA OPTIONS+ Z SZEROKĄ SZYJKĄ 150ML - WB51700

Dostępność: brak towaru w magazynie
Cena: 58,00 zł 58.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Dr Brown's
Kod produktu: 6527-197F1

Opis

DR BROWN'S SZKLANA BUTELKA OPTIONS+ Z SZEROKĄ SZYJKĄ 150ML

WB51700

Karmienie z systemem lub bez systemu odpowietrzającego

Najnowsze butelki Dr Brown′s Options+ dają rodzicom możliwość wyboru, w jaki sposób chcą karmić swoje dziecko. Opatentowany system odpowietrzający pozwala na karmienie dziecka butelką Dr Brown′s z systemem lub bez systemu odpowietrzającego.

Butelki Dr Brown's Options+ zostały zaprojektowane aby rosnąc wraz z dzieckiem.

Nowy smoczek - przypominający pierś Mamy

Nowe butelki z szeroką szyjką OPTIONS+ mają smoczki, które posiadają zupełnie nowy kształt, podobny do piersi mamy.

Smoczek został specjalnie zaprojektowany, aby zaoferować podobny przepływ jak podczas karmienia naturalnego. Dzięki połączeniu systemu odpowietrzającego i nowego smoczka, przejście z karmienia piersią do butelki i odwrotnie, będzie jeszcze łatwiejsze.

Szkło czyli higiena i ekologia

 • Najnowsza butelka szklana z szeroką szyjką Dr Brown′s Options+ wykonana ze szkła borokrzemowego klasy farmaceutycznej, odpornego na szybką zmianę temperatury.
 • Łatwa w czyszczeniu, można myć w zmywarce.
 • Bez BPA.

 

Korzyści zdrowotne

Podczas karmienia niemowląt zalecane jest używanie systemu odpowietrzającego Dr Brown′s, aby dziecko doświadczyło wszystkich korzyści zdrowotnych:

 • system odpowietrzający nie dopuszcza do powstawania pęcherzyków powietrza w pokarmie, co zapobiega kolkom, odbijaniu i gromadzeniu gazów,
 • opatentowany system odpowietrzający skutecznie ogranicza utlenianie mleka matki i odżywki, co sprzyja trwałości niezbędnych składników odżywczych takich jak witamina C, A i E oraz lipidów (na podstawie badania uniwersyteckiego),
 • system pełnego odpowietrzenia butelki umożliwia karmienie bez powstawania próżni, podobne do karmienia piersią.

Niektórzy rodzice uważają, że gdy dziecko jest starsze i bardziej rozwinięte, usunięcie systemu odpowietrzającego daje dodatkową opcję karmienia butelką Dr Brown′s:

 • zapewnia karmienie podobne do większości butelek, które mają system odpowietrzający w smoczku,
 • system odpowietrzający w smoczku tworzy odpowiednią szybkość przepływu.

Najlepsza butelka do karmienia niemowląt

Opatentowany system wewnętrznego odpowietrzania eliminuje podciśnienie i wciąganie przez dziecko nadmiaru powietrza.

 • Opatentowany system wewnętrznego odpowietrzania Natural Flow jest jedynym systemem eliminującym próżnię i pęcherzyki powietrza występujące w większości butelek do karmienia niemowląt. Dzięki niemu powietrze wchodzi przez kołnierz smoczka nie przedostając się do naturalnego lub sztucznego mleka.
 • Powietrze jest następnie kierowane poprzez system wewnętrznego odpowietrzania do obszaru ponad powierzchnię mleka naturalnego lub sztucznego.
 • Niemowlętom łatwiej jest ssać pokarm, ponieważ umożliwia to odpowietrzanie, dzięki czemu dziecko nie musi pokonywać podciśnienia i nie jest narażone na dyskomfort wciągania pęcherzyków powietrza. To pomaga utrzymać optymalne poziomy zawartości witamin C, A oraz E + lipidów, zmniejszając występowanie kolki, odbijania i gazów.
 • Naturalne lub sztuczne mleko przepływa swobodnie przez smoczek przy czym powietrze jest kierowane ku górze butelki. To pozytywne ciśnienie zapobiega zasysaniu smoczka i zmniejsza ryzyko infekcji w wyniku przedostawania się pokarmu do ucha dziecka.

Dane techniczne

Producent Dr Brown's
Gwarancja 2 lata

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl