Pojemniki na zużyte pieluszki

Pojemnik na zużyte pieluszki (inaczej: kosz na pieluchy lub kosz na pampersy) to praktyczne rozwiązanie dla rodziców, którzy oprócz troski o swoje maleństwo cenią sobie także własny komfort. Dzięki jego wykorzystaniu nieprzyjemny zapach dochodzący z wnętrza zużytych pampersów nie wydostaje się na zewnątrz, czyli zupełnie inaczej niż w przypadku wyrzucania pieluch do śmieci w plastikowych woreczkach lub jednorazowych reklamówkach.

Gdzie zatem tkwi fenomen kosza na pampersy?

Otóż cząsteczki zapachu wydobywającego się z pieluchy są zasadniczo mniejsze niż odstępy pomiędzy cząsteczkami, z których produkuje się jednorazówki, worki na śmieci czy woreczki śniadaniowe. Dlatego, jeśli włożymy zużytą pieluszkę w klasyczny worek, nie pozbędziemy się nieprzyjemnego zapachu. Co na dłuższą metę wymaga natychmiastowego wynoszenia takiej „niespodzianki” do kosza na zewnątrz budynku, co nie zawsze jest możliwe, a już na pewno nie jest wygodne.

Kosz na zużyte pieluchy zależnie od modelu mieści określoną ilość pieluch, przy czym dokładając kolejne, nie mamy do czynienia z tymi zapakowanymi wcześniej, dzięki czemu nieprzyjemna woń nie wydobywa się na zewnątrz.

Pojemniki na zużyte pieluszki

Magic Kosz Na Zużyte Pieluchy Niebieski + worki Magic Kosz Na Zużyte Pieluchy Niebieski + worki
Producent: Magic
Cena:

159,00 zł

zobacz więcej
OXO Pojemnik na Chusteczki z Etui OXO Pojemnik na Chusteczki z Etui
Producent: OXO
Cena:

69,90 zł

szt.
zobacz więcej
OXO Pojemnik na Mokre Chusteczki OXO Pojemnik na Mokre Chusteczki
Producent: OXO
Cena:

89,00 zł

zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl