Akcesoria do samochodu - strona 1

Akcesoria dla dzieci i rodziców do samochodu

Każdy rodzic, który ma czasem okazję podróżować ze swoim małym dzieckiem samochodem, doskonale wie, że nie zawsze taka podróż jest przyjemna i nie zawsze dziecko wykazuje w jej trakcie odpowiednio dużo cierpliwości. Żeby sobie choć trochę ułatwić i uprzyjemnić taką podróż, warto jest sięgnąć po odpowiednie akcesoria do samochodu, dzięki którym będzie można dziecku zapewnić w trakcie jazdy trochę zabawy i jednocześnie zapewnić mu więcej bezpieczeństwa. W ofercie naszego sklepu internetowego i stacjonarnego znajduje się wiele różnego rodzaju samochodowych akcesoriów dla dzieci i dla rodziców. Na co szczególnie warto jest się zdecydować?

Lusterka do obserwowania dziecka

Bardzo przydatnym gadżetem, który znacznie ułatwia podróż z dzieckiem są lusterka, które umożliwiają rodzicowi obserwowanie swojej pociechy w trakcie jazdy. Zastosowanie takiego lusterka ma wiele zalet. Przede wszystkim zwiększa bezpieczeństwo jazdy poprzez umożliwienie stałej kontroli malucha. Lusterko zapewnia także dziecku trochę rozrywki. W naszej ofercie znajdują się np. lusterka do obserwowania dziecka w trakcie jazdy, które mają piękne kolorowe oprawki, co sprawia, że dziecko samo też chętnie będzie się w nim przeglądało i przez jakiś czas będzie znacznie spokojniejsze.

Maty ochronne i osłonki przeciwsłoneczne

Bardzo przydatnym rodzajem akcesoriów samochodowych są też np. maty ochronne, których zastosowanie pozwala uniknąć powstawania na tapicerce trudnych później do zmycia plam. Bardzo przydatne na pewno będą też wygodne do przymocowania na oknach osłonki przeciwsłoneczne.

Uchwyt na tablet

W trakcie jazdy z dzieckiem warto jest też zadbać o to, żeby miało ono w takcie jazdy odpowiednio dużo rozrywki. Dziecko nie zawsze będzie w trakcie jazdy spało, dlatego też warto jest zabrać dla niego odpowiednio dobrane do jego wieku zabawki dla dzieci oraz zainstalować z tyłu przedniego fotela uchwyt na tablet, na którym będzie mogło oglądać w trakcie jazdy np. swoje ulubione bajki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl