Poród - strona 1

AKUKU MAJTKI SZPITALNE JEDNORAZOWE 6SZT ROZ.38 AKUKU MAJTKI SZPITALNE JEDNORAZOWE 6SZT ROZ.38
Producent: Akuku
Cena: 7,50 zł
zobacz więcej
AKUKU MAJTKI SZPITALNE JEDNORAZOWE 6SZT ROZ.40 AKUKU MAJTKI SZPITALNE JEDNORAZOWE 6SZT ROZ.40
Producent: Akuku
Cena: 7,50 zł
zobacz więcej
AKUKU MAJTKI SZPITALNE JEDNORAZOWE 6SZT ROZ.42 AKUKU MAJTKI SZPITALNE JEDNORAZOWE 6SZT ROZ.42
Producent: Akuku
Cena: 7,50 zł
zobacz więcej

Artykuły dla kobiet po porodzie

Zapraszamy do obejrzenia oferowanych w naszym sklepie stacjonarnym w Krakowie i w sklepie online artykułów przeznaczonych dla mam po porodzie. W naszym sklepie znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria, które znacznie ułatwią dostosowanie się do nowych warunków. Jakie dokładnie artykuły znajdziesz w naszej ofercie?

Rodzaje akcesoriów dla kobiet w okresie połogu

Okres po urodzeniu dziecka jest często bardzo trudny dla kobiet. Nagle, już świeżo upieczona mama, znajduje się w zupełnie innej sytuacji. Ma za sobą wyczerpujący poród i okres ciąży, a przed sobą często łączące się z wieloma wyrzeczeniami wychowanie dziecka. W pierwszych dniach i tygodniach po urodzeniu dziecka organizm kobiety będzie pomału wracał do normalnego funkcjonowania. W tym czasie mogą się pojawić m.in. popuszczanie moczu, nadmierne krwawienia oraz infekcje bakteryjne. Dlatego też w okresie połogu należy zwrócić nieco większą uwagę na swoją higienę osobistą. A w jaki sposób to zrobić?

Oczywiście korzystając z odpowiednich akcesoriów poporodowych. Bardzo przydane są np. podkłady poporodowe, które zapewniają stosującym je kobietom doskonałą chłonność, co sprawia, że mają znacznie lepsze warunki. W naszej ofercie znajduje się też dużo rodzajów ubrań dla kobiet w połogu, czyli przede wszystkim biustonosze do karmienia oraz zapewniające dużą wygodę majtki szpitalne. Bardzo przydatne dla mam, które dopiero uczą się karmić piersią z pewnością będą też poduszki do karmienia, które dzięki możliwości poparcia odcinka szyjnego kręgosłupa, zapewniają mamom podczas tej czynności więcej wygody.

To nie są jeszcze wszystkie znajdujące się w naszej ofercie produkty. Oferujemy też m.in. poporodowe pasy brzuszne, poporodowe majtki siateczkowe czy wkładki laktacyjne. Dzięki takim akcesoriom okres połogu z pewnością nie będzie się już wiązał z tak dużymi trudnościami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl