Bezpieczeństwo malucha - strona 1

LIONELO VIDEO  NIANIA ELEKTRONICZNA BABYLINE 8.2 LIONELO VIDEO NIANIA ELEKTRONICZNA BABYLINE 8.2
Producent: LIONELO
Cena:

432,96 zł

Cena regularna: 479,00 zł

Najniższa cena: 479,00 zł
zobacz więcej
  • promocja

Akcesoria pozwalające zadbać o bezpieczeństwo dzieci

W ofercie naszego sklepu internetowego i stacjonarnego znajduje się wiele rodzajów akcesoriów, które pozwalają zadbać o bezpieczeństwo niemowlaków oraz bardzo małych jeszcze dzieci. Co dokładnie znajduje się w naszej ofercie?

Zabezpieczenia do mebli i osłonki narożnikowe

Podstawowym rodzajem akcesoriów do zapewnienia większego bezpieczeństwa dzieciom są różnego typu osłonki na meble i osłony służące do zabezpieczania narożników. Poprzez zastosowanie tego typu produktów można zlikwidować ryzyko tego, że dziecko np. podczas zabawy zrobi sobie krzywdę wpadając na narożnik szafki lub sprowadzi na siebie zagrożenie przypadkowo otwierając znajdująca się w jego zasięgu szafkę lub szufladę. Dzięki osłonkom i akcesoriom do zabezpieczania mebli nic takiego się nie zdarzy i można mieć pewność, że dziecko na pewno będzie zawsze bezpieczne!

Elektryczne nianie i monitory oddechu

Bardzo przydatnymi akcesoriami, które pozwalają rodzicom zawsze mieć informacje na temat tego, jak dobrze śpi ich dziecko i czy nie potrzebuje od nich w żadnej pomocy są elektryczne nianie i monitory oddechu. Dzięki nim rodzic od razu wie, gdy dziecko się budzi i robi się niespokojne i może błyskawicznie zareagować. Takie akcesoria pozwalają rodzicom małych dzieci się zrelaksować i chociaż na chwilę odpocząć podczas opieki nad niemowlakiem. W naszej ofercie znajduje się wiele rodzajów elektrycznych niań i monitorów oddechu, wśród nich są także urządzenia wyposażone w kamerę, dzięki czemu dziecko można nie tylko usłyszeć, ale także zobaczyć jak śpi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl