Pielęgnacja i higiena - strona 1

KEEEPER ADAM STARS NOCNIK BIAŁY KEEEPER ADAM STARS NOCNIK BIAŁY
Producent: Keeeper
Cena: 23,90 zł
zobacz więcej
KEEEPER ADAM STARS NOCNIK SZARY KEEEPER ADAM STARS NOCNIK SZARY
Producent: Keeeper
Cena: 23,90 zł
zobacz więcej
Kiokids Zestaw do manicure Kiokids Zestaw do manicure
Producent: KioKids
Cena: 25,00 zł
szt.
zobacz więcej

Artykuły do pielęgnacji i higieny dzieci

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą artykułów do pielęgnacji i higieny dzieci. W ofercie Forkids znajdziesz dużo rodzajów różnego rodzaju akcesoriów, które znacznie ułatwiają pielęgnacje i utrzymanie higieny u małych dzieci. Co dokładnie znajdziesz w naszej ofercie?

Nocniki i nakładki na deski klozetowe

Podstawowym rodzajem akcesoriów do pielęgnacji i higieny dzieci, które znajdują się w tej sekcji naszej oferty są nocniki i nakładki na sedes. Nauczenie dziecka korzystania z nocnika jest bardzo ważnym etapem jego wychowania, ponieważ dzięki temu szybko uda mu się później przestać korzystać z pieluch. W naszej ofercie znajdziesz dużo rodzajów nocników dla dzieci, które charakteryzują się nie tylko ładnym, estetycznym wyglądem, ale też dobrą stabilnością. Oprócz nocników w naszej ofercie znajdziesz też nakładki na sedes, których stosowanie będzie kolejnym etapem usamodzielniania się dziecka, oraz stopnie, dzięki którym dziecko po pewnym czasie będzie mogło już w pełni samodzielnie korzystać z toalety.

Silikonowe gryzaki dla dzieci, którym wyrzynają się zęby

W naszej ofercie znajdziesz też silikonowe gryzaki, które są stworzone z myślą o dzieciach w wieku mniej więcej od 3 do 12 miesięcy, które borykają się z nieprzyjemnymi objawami związanymi z ząbkowaniem. Dzięki temu, że wszystkie oferowane przez nas silikonowe gryzaki posiadają małe uchwyty-rączki, dziecko może z nich korzystać samodzielnie, delikatnie masując obolałe w wyniku ząbkowania dziąsła. Tego typu akcesoria dla dzieci są zalecane do stosowania też z tego względu, że jednocześnie rozwijają również u dziecka bardzo ważne nawyki higieniczne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl